a65dc7ee-5597-4215-84f3-dbfa82f46e9e.jpg

מי

אני?

שמי ליטל פלד, נטורופתית ND.
נשואה+ 2.

אל עולם הנטורופתיה הגעתי כשילדיי החלו לאכול אוכל מוצק, ותהיתי מהו המזון האופטימלי עבורם. הבנתי שהם זקוקים למגוון ירקות, לחלבונים...וניסיתי להבין מה זה אומר בדיוק "אוכל בריא". התחלתי לקרוא ולחקור וגיליתי שהמידע אמנם קיים, אך הוא רב מדי וברובו אינו מדוייק (ניתן גם למצוא ברשת מידע שכלל אינו מבוסס ויכול ממש לגרום נזק!).  גם כשקוראים מחקרים הם לעיתים סותרים האחד את השני, וזה מאוד מבלבל!  החלטתי ללכת וללמוד הכול מהיסוד.

 

אז בחרתי בנטורופתיה, שהיא קודם כל רפואה טבעית, ולמעשה עוזרת לגוף לאזן את עצמו בתהליך הטבעי לו, גם אם האדם חולה ונוטל תרופות.

אם מקפידים להזין את הגוף בתזונה טבעית המתאימה לו, הגוף יכול לפרק את החומרים ולבנות מערכות חשובות בגוף, לקבל אנרגיה ולפתור הרבה בעיות, עוד לפני שנרגיש בסימפטומים.  לשם כך חשוב להבין מהם המוצרים הסובבים אותנו ונקראים "אוכל", אך למעשה הם חומרים שהגוף אינו מזהה, הם אינם תורמים לו ולמעשה רק מבזבזים לו אנרגיה שהוא משקיע בסילוקם.

 

בנוסף, חשוב לזהות ולאבחן מה נכון עבור כל אדם, על סמך הרקע הרפואי שלו, מחלות שסובל מהן, הרגלי התזונה שלו וגם טעמו האישי!

זה מה שאני עושה באבחון הנטורופתי.

 

לעיתים אני נעזרת בכלים אבחוניים נוספים בדיקות דם, בדיקת רגישות למזונות ועוד.

לכל אדם אני עורכת תשאול מעמיק ומבררת בדיוק איפה הדברים שמעכבים אותו בדרך לבריאות, ואיפה החוזקות שלו.

 

בניסיון הקליניקה שלי חוויתי עם מטופליי הצלחות, היו כאלו שלא היה להם קל, שהתייאשו, אבל אלה שמתמידים- רואים תוצאות, ואני נהנית לראות זאת כל פעם מחדש!

 

מוזמנים ליצור קשר, אשמח לצאת אתכם לדרך חדשה בדרך אל הבריאות...